Koncert Charytatywny w tomaszowskim Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, który honorowym patronatem objęła małżonka prezydenta RP Agata Kornhauser – Duda, pozwolił zebrać fundusze na utworzenie sali integracji sensorycznej na rzecz dzieci chorujących na autyzm.  Dzięki aukcji, która zakończyła koncert, udało się pozyskać 35 tys. zł.

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w sobotnie popołudnie odwiedzili prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Kornhauser – Duda.
Na scenie wystąpiły dzieci ze Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Autyzmem „Iskierka” oraz Agnieszka Chrzanowska. Odbył się również pokaz przygotowany przez dzieci z Kobos Dance.

Pierwsza dama spotkała się z podopiecznymi i pracownikami ORDN, zwiedzała także Ośrodek. Po koncercie odbyła się aukcja, na którą swoje pióra przekazali prezydent oraz pierwsza dama, zlicytowano je za ponad 11 tys zł. Para prezydencka przekazała Ośrodkowi Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych także gry, zabawki i rowerki dla dzieci.

Łączna suma, którą zebrano podczas koncertu będzie znana po podliczeniu datków zbieranych do puszek, wpłat na specjalne konto oraz podsumowaniu sprzedanych cegiełek.

Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w koncert osobom oraz gościom za okazane wsparcie.