ZAINWESTUJ W ZDROWIE!


W okresie jesienno-zimowym wzrasta liczba zachorowań na infekcje zwłaszcza górnych dróg oddechowych. W niższej temperaturze wzrasta aktywność drobnoustrojów, a także spada odporność organizmu.
W szczególnym czasie trwającej epidemii mamy dla Was rozwiązanie!

Więcej

Komora hiperbaryczna w naszym Ośrodku dzięki wsparciu firmy Chipita Poland Sp. z.o.o


Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim zakupił komorę hiperbaryczną.
Było to możliwe dzięki wsparciu firmy Chipita Poland Sp. z o.o. w wysokości 51 660,00 zł, która pokryła wszystkie koszty z tym związane. Dzięki wsparciu w Ośrodku będzie mógł funkcjonować Gabinet Terapii Tlenowej - Hiperbaryczny. Podopieczni Ośrodka będą się cieszyć bezpłatnie nową metodą rehabilitacji.

Więcej

Stale podnosimy swoje kwalifikacje!


W ramach otrzymanego dofinansowania z KFS, w dniach 7-9.09 odbyła się drugą część szkolenia pn. "Kompleksowa diagnostyka i terapia skolioz, wad postawy oraz choroby Scheuermanna wg Metody FITS" prowadzonego przez dr n. med. Mariannę Białek i mgr Andrzeja M'hango, D. O. 

Więcej

Szkolenie z obsługi komory hiperbarycznej właśnie się odbyło !


Tak jak wcześniej informowaliśmy, rozpoczęły się przygotowania do uruchomienia nowej usługi w naszym Ośrodku. Dzięki otrzymanej darowiźnie od firmy Chipita Poland Sp. z o.o. została zakupiona komora hiperbaryczna. W dniu dzisiejszym nasi pracownicy wzięli udział w szkoleniu z obsługi komory! Prosimy śledzić naszą stronę na bieżąco! Już niedługo zabiegi z terapii tlenowej będą dla Państwa dostępne!

Więcej

Coraz bardziej sławni!


Piszą o nas! : )

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami autorstwa naszej wspaniałej Pani psycholog - Marty Sobolak!

Więcej