Terapia ręki w jesiennym klimacie!


Na zajęciach wykorzystujemy różne materiały: farby, bibułę, plastelinę, ciastolinę, zebrane liście, a nawet owoce i makarony.
Jak ćwiczymy?
Ugniatamy, rolujemy, lepimy, rozciągamy, rozcieramy, przesuwamy, przekładamy, ściskamy pojedynczymi palcami, wałkujemy, rwiemy, dociskamy…
DUŻĄ FRAJDĘ Z TYCH ĆWICZEŃ MAMY!

Więcej

Szkolenie „Osteopatia w pediatrii i neonatologii”


Dzień dobry!
W dniach 23.10-24.10.2021 r. nasze pracownice - Pani Iwona i Pani Ania - brały udział w szkoleniu pn. „Osteopatia w pediatrii i neonatologii” organizowanym przez Centrum Wiedzy Praktycznej.

W dniach 23.10-24.10.2021 r. nasze pracownice - Pani Iwona i Pani Ania - brały udział w szkoleniu pn. „Osteopatia w pediatrii i neonatologii” organizowanym przez Centrum Wiedzy Praktycznej.

Więcej

Nowy Gabinet Terapii Ręki


ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS!
Od września w naszym ośrodku zmiany, zmiany, zmiany…
ZAPRASZAMY DO NOWEGO GABINETU TERAPII RĘKI

Więcej

Październik jest szczególnym miesiącem!


Październik jest dla nas wszystkich szczególnym miesiącem, w którym chcemy poświęcić więcej uwagi na problematykę i solidaryzowanie się z osobami z Zespołem Downa i Rakiem Piersi.
Właśnie dlatego miesiąc ten nazywamy:
• Miesiącem Budowania Świadomości Społecznej o Zespole Downa.
• Miesiącem Świadomości Raka Piersi.

Więcej

Światowy Dzień Zwierząt


Dzisiaj 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt!
Poniżej przedstawiamy zdjęcia pupili naszych Pracowników.
Każdy z nich jest wspaniały, prawda?

Więcej

Nowa usługa w ORDN – suche igłowanie!


Zgodnie z obowiązującym nowym cennikiem usług Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim z dnia 1 października 2021 roku rozszerzamy nasze usługi o nowy zabieg suchego igłowania!

Więcej

8 września – Światowy Dzień Fizjoterapii !


Z tej okazji podopieczni Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim, którzy uczestniczą również w zajęciach TUS przygotowali dla swoich terapeutów niespodziankę w formie krótkiego przedstawienia, podczas którego wykorzystano melodie z ich ulubionych utworów artystycznych. Poniżej kilka zdjęć z tego wspaniałego występu.

Więcej

Sezon basenowy oficjalnie zamknięty


Szanowni Państwo!
Ze smutkiem informujemy, iż w związku z niesprzyjającą pogodą od dnia dzisiejszego tj. 23.08.2021 r. oficjalnie zamykamy sezon basenowy!

Więcej