Piknik pn. „RÓWNOŚĆ I TOLERANCJA NA CO DZIEŃ”


To był wspaniały, pełen radości dzień!

Piknik integracyjno-sportowo-profilaktyczny pn. "RÓWNOŚĆ I TOLAERANCJA NA CO DZIEŃ" zorganizowany na terenie Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim okazał się fantastycznym wydarzeniem!

Więcej

TO JUŻ DZIŚ!


Nasz kompleks basenowy w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim jest już otwarty!
Pływalnia będzie czynna codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 10:00 - 18.00

Więcej

Pojemnik na plastikowe nakrętki stale się zapełnia!


W dniu wczorajszym otrzymaliśmy od I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim worki pełne plastikowych nakrętek. Są one przekazywane na cele charytatywne oraz pomoc naszym wspaniałym małym podopiecznym!

Więcej

Dzisiaj świętujemy Dzień Dziecka!


Z tego powodu chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia!

Dzisiaj również w naszym Ośrodku urządziliśmy małą zabawę, a mianowicie "NIESPODZIANKOWĄ ZAMIANĘ MIEJSC", aby wszyscy nasi Pacjenci mieli uśmiechnięte buzie!

Więcej

Kochane Mamy!


Z okazji Waszego Święta przyjmijcie serdeczne życzenia... wszystkiego co najpiękniejsze, najwspanialsze!

Więcej

Nareszcie można cieszyć się słońcem!


Wreszcie pierwsze wyczekiwane przez wszystkich, prawdziwie wiosenne dni! Można już wyjść na zewnątrz i cieszyć się słońcem. Tak też zrobiliśmy. Po raz pierwszy w tym roku!

Więcej

Ćwiczenia przeciwpożarowe w Ośrodku


Zgodnie z ustawą o ochronie przeciwpożarowej, właściciel budynku, obiektu budowlanego lub terenu, zapewniając ich ochronę przeciwpożarową, jest obowiązany zapewnić osobom przebywającym w budynku, obiekcie budowlanym lub na terenie, bezpieczeństwo i możliwość ewakuacji, czyli zorganizowanego usunięcia ludzi ze strefy zagrożonej.

Więcej

I moduł szkolenia „MEDYCYNA MANUALNA wg FRSc”


W dniach 15-18 kwietnia nasze fizjoterapeutki wzięły udział w pierwszym z czterech modułów szkolenia "MEDYCYNA MANUALNA wg FRSc", które jest możliwe dzięki dofinansowaniu z KFS. Łączna kwota szkolenia wynosiła 22 500,00 zł. Środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego mają na celu wspieranie inwestycji w kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.

Więcej