Welcome to Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim   Click to listen highlighted text! Welcome to Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim

Podsumowanie 2021 roku!

Podsumowując,
ROK 2021 był DOBRYM CZASEM dla Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim, choć nie należał do najłatwiejszych.

W obecnym czasie oddajemy się refleksjom i wyciąganiem wniosków z tego co za nami. 
Z pewnością był to rok pełen rozmaitych emocji i zmian, lecz obfitował w wiele pięknych chwil, jak również w ogrom wyzwań i ciężkiej pracy. Nie oznacza to, że wszystko nam się udało, jeszcze mamy nad czym pracować i co doskonalić, ale cały czas działamy dalej, albowiem motywacja wciąż towarzyszy.

Jednakże dobro pacjenta zawsze stawialiśmy na pierwszym miejscu jako nasz najważniejszy priorytet.

Mimo trwającej pandemii staraliśmy się z całych sił realizować wyznaczone cele i zadania nie zapominając o dbałości o zdrowie nasze, naszych najbliższych, a nade wszystko pacjentów.

W mijającym roku 2021 wzbogaciliśmy się o nowe doświadczenia, zarówno te zawodowe jak i życiowe.
Rozszerzyliśmy ofertę świadczonych usług medycznych o nowe zabiegi fizjoterapeutyczne, stawiając przy tym na najwyższą jakość udzielanej opieki medycznej. Ponadto cały czas staraliśmy się podnosić stan wiedzy kadry pracowniczej uczestnicząc w licznych szkoleniach!


Została powołana także Rada Społeczna Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, która jest organem inicjującym i opiniodawczym podmiotu tworzącego oraz doradczym Dyrektora Ośrodka.


Zmieniamy nasz wizerunek, inwestujemy i remontujemy, a przede wszystkim staramy się odpowiedzieć na Państwa potrzeby. 
Zaś przy tym wszystkim nie zabrakło dobrego humoru i wspaniałej zabawy, bo nikt nie zaprzeczy, iż w świetnym i spójnym Zespole osiąga się świetne efekty.


DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy doświadczaliście ten wspaniały
rok 2021 razem z nami!

Search

+
CZCIONKA
KONTRAST
Click to listen highlighted text!