„Miejsce Przyjazne Seniorom”

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim został uhonorowany certyfikatem „Miejsce Przyjazne Seniorom”, podczas obchodów Miejskiego Dnia Seniora, które odbyło się w dniu 9 października 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

Certyfikat „Miejsce przyjazne seniorom” przyznawany jest osobom, instytucjom, urzędom, organizacjom oraz przedsiębiorstwom, które są otwarte na potrzeby osób starszych, traktują je godnie z należytym do ich wieku szacunkiem, okazują na każdym kroku ogrom wsparcia oraz serdeczności. W związku z tym seniorzy czują się miło, swobodnie i przede wszystkim mogą w pełni cieszyć się życiem poprzez aktywne uczestniczenie w życiu społecznym, dzięki czemu nie czują się wykluczeni.

Składamy ogromne podziękowania dla Wnioskodawców, to wielki zaszczyt otrzymać takie wyróżnienie.
Dzień Seniora to święto, które wyraża szacunek i podziw osobom starszym za doświadczenie życiowe, wiedzę i przekazywane tradycje oraz wartości.

Do Seniorów wciąż młodych duchem, którzy i może maja srebrne włosy, ale z całą pewnością złote serca, kierujemy najserdeczniejsze życzenia, dobrego zdrowia, tyleż samo miłości i ciepła od najbliższych. Aby nie zabrakło zapału do wspierania młodych pokoleń, a każdy dzień przynosił powody do radości.

 

Z pozdrowieniami Zespół ORDN

 

http://www.tomaszow-maz.pl/…/dzien-seniora-swietowali-i-na…/

http://format3a.pl/dzien-tomaszowskich-seniorow/

Search

+