„Legalne Wagary” – podsumowanie

WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM, którzy w ramach akcji pn. „Legalne Wagary” zechcieli wesprzeć Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim poprzez swoją pracę, zaangażowanie fizyczne, a nade wszystko pożyteczne spędzanie czasu wolnego, w tym także integrację z osobami z niepełnosprawnościami składamy WIELKIE PODZIĘKOWANIA

Akcja prowadzona była od 21 do 31 marca 2019 roku i skierowana do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Miała na celu promocje idei wolontariatu wśród młodzieży, a w szczególności pomoc społeczną oraz promowanie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, zdrowego i aktywnego stylu życia.

Podsumowanie akcji „Legalne wagary” odbyło się 12 kwietnia 2019 roku w Galerii Tomaszów. Podczas akcji  prowadzona była zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz niepełnosprawnej Julii Plich, w której uzbierano łącznie 552 kilogramy. Za wykonaną pracę wolontariusze otrzymali nagrodę z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Pani Izabeli Śliwińskiej w postaci darmowych voucherów do Kina Helios w Galerii Tomaszów. Za największą ilość uzbieranych nakrętek szkoły otrzymały bon upominkowy w wysokości 500,00 złotych na zakup nagrody rzeczowej.

Więcej na stronie : http://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/legalne-wagary-podsumowanie/

 

Search

+