Podsumowanie projektu Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego „PODLEŚNA PRZYSTAŃ ZDROWIA DLA SENIORA”

Projekt „Podleśna Przystań Zdrowia dla Seniora” skierowany był do grupy 150 seniorów z Tomaszowa Mazowieckiego w wieku 50+, którzy mieli uczestniczyć w zajęciach organizowanych na terenie Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Jana Pawła II 64/66. Projekt był realizowany od marca 2019 roku do października 2019 roku. Całkowity koszt projektu wyniósł 69 444,00 zł.
Więcej

Zjazd Zwykły Hufca ZHP w Tomaszowie Mazowieckim

W sobotę 26 października 2019 roku odbył się Zjazd Zwykły Hufca ZHP w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas uroczystości została podsumowana m.in. czteroletnia kadencja druha phm. Bartłomieja Składowskiego - byłego komendanta hufca.
Więcej

„Miejsce Przyjazne Seniorom”

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim został uhonorowany certyfikatem „Miejsce Przyjazne Seniorom”, podczas obchodów Miejskiego Dnia Seniora, które odbyło się w dniu 9 października 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim.
Więcej

Zapraszamy na otwarty basen w ORDN


Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych z możliwości skorzystania z odkrytego basenu codziennie od godz.:10.00 do godz.:17.00 – również w słoneczne weekendy.
Czekają – woda 🐳, słońce ☀️, relaks 🏊‍♀️, leżaczki 👙, zieleń 🌷🌳, plac zabaw dla dzieci

Bezpieczeństwa kąpiących się na basenie będą strzec ratownicy wodni.
Więcej